Keresztény vallások összefoglaló oldala
Ajánlom az oldalt másnak Hozzáadás kedvencekhez
Főoldal Történelem Ünnepek Böngésző Gyermekeknek Galéria Fórum Eseménynaptár Archívum
Keresztény Magyarország Portál - Fórum - szexualitas a kereszteny csaladban - Vallások összefoglaló oldala! - vallás, egyház, katolikus, református, evangélikus, teológus, templom, szent, egyháztörténelem, ünnep, szertartás, képeslap, fórum, hírek Aliz napja
5 felhasználó online
0 tag, 5 vendég

Képek a galériából

Feszület
Topor Márta: Szt. Pál bazilika
Fórum

Oldalak: [1]
1. hozzászólás
Létrehozva: 2018-06-15 23:54
maxsteel
Udv mindenkinek,
romai katolikus kereszteny ferj es apa vagyok es szuksegem van tanacsokra, mert ugy erzem nagyon nehez idok ele nezek a hazassagomban. A felesegem kezet kb 2 ev utan kertem meg, mert szerelmes voltam, nagyon ertelmesek vagyunk mindketten es tudtam, hogy o a tarsam az eletben. Fantasztikusan jo szexualis eletunk volt, nagyon nagyon jo volt vele a szeretkezes, nagyon elveztuk. Sok nehezsegen keresztulmentunk, de osszehoztuk az eskuvot. Azota mar szulok is vagyunk, van egy gyonyoru kisfiunk. A problema nemregiben jelentkezett amikor a felesegem eldontotte, hogy mostantol o csak es kizarolag az egyhaz altal javaslott modon kivan szeretkezni. Ez azt jelentene, hogy eltunne a repertoar nagyresze. Azt kell tudni, hogy nem nagyon volt nekunk tabu a szexben. amit akartunk kiprobaltunk, volt amiben nem ertett egyikunk egyet, azt nem probaltuk ki. Viszont megadtunk egymasnak mindent amit kivantunk, eleg fuszeres volt a szexualis eletunk. es most masfel ev hazassag utan a felesegem eldontotte, hogy o mostantol csak ugy szeretne velem egyuttlenni, ahogy az egyhaz is javasolja az egeszseges csaladtervezest, tehat nem kell vedekezni, de kilehet szamolni, hogy mikor nem fog - nagy valoszinuseggel - a no teherbe esni. Ez egyebkent nagyszeru dolog, es mukodik is, megvan benne a riziko de keresztenyek vagyunk es termeszetesen orulnenk es megtartanank ha esetleg ujabb gyermekunk lenne. A problema az, hogy az egeszseges csaladtervezesbe nem tartozik benne a felesegem nemi szerven kivuli elvezet a reszemrol ( tehat a ferfi reszerol ). Ergo, nem lehet oralis szex nekem. Sot, a ferfinak - nekem - csak az marad, hogy a felesegemben er el a gyonyor. En, ferjkent ezzel egyaltalan nem ertek egyet, ugy gondolom, hogy tulzas ennyire abszurd modon komolyan venni az egyhaz e inteset. A mi kapcsolatunk sikere nagyreszben a fantasztikus szexualis eletunkon is mult mert tenyleg megadtunk egymasnak mindent amire a masik vagyott. Nagyon szeretem a felesegemet, nagyon kivanom is a felesegemet, de borzasztoan bant az a tudat, hogy a vallas miatt most eldobna mindezt es tobbe nem lehetne olyan odaado velem szemben mint amilyen eddig volt. Borzalmas erzes az is, hogy ugy erzem beskatulyaznank magunkat, lekorlatoznank amivel szerintem megolnenk a szexualis eletunk szineit. teljesen elzarnank magunkat a valtozatossagtol. Nagyon nehez ez igy nekem, egy vilag omlott ossze bennem es nem tudom mitevo legyek, nem gondolom azt, hogy azert mert nem 100% osan kovetjuk az egyhaz tanacsat, ezert pokolra kerulnenk, vagy nem tudnank rendesen aldozni. Nem vagyunk rossz emberek, keresztenynek neveljuk a gyeremekunket, minden vasarnap templomban vagyunk es aldozunk. Ha a felesegem ezt elveszi tolem, en egy boldogtalan ember leszek es nem gondolom azt, hogy ez igy rendjen lenne
Hirdetés
Hasznos oldalak Impresszum Copyright Médiaajánlat Vélemény Oldaltérkép